Wyszukiwanie produktu
Buty z limitowanych edycji, jak sama nazwa wskazuje, są produkowane w ograniczonych ilościach, co oznacza, że ​​modele szybko wyprzedają się w tradycyjnych sklepach i u producentów. I tu przychodzimy z pomocą my, dzięki naszemu doświadczeniu i rozbudowanej sieci zaufanych sprzedawców jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa ograniczoną ilość wyprzedanych modeli w bezpieczny i przejrzysty sposób z gwarancją autentyczności.

Odebranie produktu
Odbieramy towar od naszych dostawców i sprawdzamy czy jest w idealnym stanie, zazwyczaj Twoja para pochodzi z całego świata. Wynika to z rzadkości towarów. Przez lata zbudowaliśmy sieć zaufanych dostawców w USA, Europie i Japonii, dlatego mamy taką możliwość. Produkty znajdujące się w magazynie wysyłamy w ciągu 48 godzin, produkty niestandardowe zazwyczaj wysyłamy w ciągu 14 dni roboczych, ale zwykle staramy się to zrobić szybciej!

Kontrola jakości i autentyczności
Sprawdzamy produkty pod kątem wad fabrycznych, takich jak widoczny klej czy nierówne przeszycia. Jeśli nie zostaną znalezione żadne wady, przechodzimy do następnego kroku. Wiemy, jak ważna jest dla Was – naszych klientów jakość butów, które od nas otrzymujecie, dlatego każdą parę traktujemy jak swoją własną, czyli z najwyższą precyzją. W procesie weryfikacji autentyczności stosujemy różne metody – kontrola promieniami UV, weryfikacja etykiety z numerem EAN, porównanie kształtu i wykonania buta z butami weryfikowanymi, ale najważniejsze jest tutaj nasze doświadczenie i wiedza. Dzięki setkom par butów, które każdego miesiąca przechodzą przez nasze ręce, jesteśmy w stanie natychmiast wychwycić wadliwe i nieoryginalne buty, więc nie musisz się o nic martwić!

Wysyłka
Zweryfikowane buty są następnie bezpiecznie zapakowane, dzięki czemu mogą dotrzeć do ​​Ciebie w idealnym stanie. Po zamówieniu kuriera buty będą na twoich stopach w mgnieniu oka! Od daty złożenia zamówienia na wysyłkę mamy 2 dni robocze. Może to potrwać dłużej, jeśli jest to model spoza naszego magazynu, ponieważ musimy znaleźć parę tylko dla Ciebie, zamówić ją, a następnie przeprowadzić nasze testy, aby zweryfikować jej autentyczność.

Poszukiwanie
Nasze doświadczenie oraz baza zaufanych sprzedawców pozwala nam na wyszukiwanie i sprowadzanie modeli butów które szybko wyprzedają się w innych sklepach. Odbywa się to w przejrzysty sposób, a na każdy towar dajemy gwarancje autentyczności.

Dostawa
Po odbiorze zamówionego obuwia od naszych dostawców poddawane jest ono skrupulatnemu sprawdzaniu czy przyszło w takim stanie jak powinno. Towar pochodzi od różnych dostawców z różnych kontynentów. Towar wysyłamy w czasie do 2 dni roboczych w przypadku butów które posiadamy na magazynie oraz do 15 dni w przypadku butów które musimy zamówić dodatkowo, jednak zawsze staramy się realizować zamówienia najszybciej jak to tylko możliwe !!

Kontrola
W czasie kontroli produktów sprawdzamy czy buty nie mają wad fabrycznych takich jak wylany klej lub nierówne przeszycia. Następnie sprawdzana jest autentyczność za pomocą światła UV, weryfikacji numeru EAN oraz porównywania kształtu buta ze wzorem. Procentuje tutaj nasza wiedza oraz doświadczenie nabyte w ciągu lat zajmowania się handlem obuwiem. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają taki towar jaki zamawiali !!

Wysyłka
Towar przed wysyłką odpowiednio zabezpieczamy aby buty dotarły do Państwa nienaruszone. Następnie zamawiamy kuriera i w ciągu maksymalnie 2 dni od wysyłki zamówienie zostaje dostarczone pod wskazany adres